Оферта за Нова година в Pantokrator 3*+ - о.КОРФУ-САМО 370 ЛВ+ ВЕЧЕРИ И НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРЯ

Празнувайте Нова Година в Pantokrator 3*+, о.КОРФУ-САМО 370 ЛВ+ ВЕЧЕРИ И НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРЯ. 3 нощувки 3 закуски само за 370 лв.
Изтекла оферта!
Оферта
нощувки 3
звезди 3
общо вечери 3
празнична вечеря
закуски 3
басейн
 
цена 370 лв.
Конакти
агенция: \"Трип Адвайз\" ЕООД
тел.: 02/953 36 72
email: office@tripadvice.bg

Допълнителна информация:

НОВА ГОДИНА НА остров КОРФУ

СОФИЯ - ИГУМЕНИЦА - КОРФУ - СОФИЯ

4 дни / 3 нощувки

цена от: 370 лв.

1 ден – 30.12.2011
7.00ч Отпътуване от стадион \\\\\\\\\\\\\\\"В.Левски\\\\\\\\\\\\\\\" за Гърция. Минаване през ГПП Кулата за Игуменица по новата магистрала. Отпътуване от Игуменица с ферибот за о.Корфу. Пристигане в хотела, настаняване, вечеря, нощувка.

2 ден – 31.12.2011
Закуска. Възможност за панорамна обиколка на Корфу -Двореца Ахилион /XIX в./ - построен от Императрица Елизабет или по-известна като Сиси. Следва туристическа програма в град Корфу /Керкира/. Обиколката на града започва от най - големия площад Еспланада - сърцето на града, където се намира и галерията от арки Листон с многобройните кафенета и ресторанти, послужила като модел за построяването на известната парижка улица Риволи, Старата Крепост, портата Свети Георги, църквата Свети Спиридон, който се счита за закрилник на острова. Свободно време. Вечеря. Нощувка.
Празнична Новогодишна вечеря в ресторанта на хотела с български DJ , нощувка.

3 ден – 01.01.2012
Закуска. По желание екскурзия до Палеокастрица и Сидари. Палеокастрица е едно от най-красивите места на остров Корфу. Ще ви впечатлят няколко невероятни плажа с кристално чиста вода, сгушени по бреговата линия или разпръснати в маслинови, лимонени и кипарисови градини. Мнозина трърдят, че това е било мястото на двореца на крал Алкинос. Пейзажа комбинира синьо-зелени води и живописни заливи и е само малка част от гледките, които ще ви завладеят. Тук можете да посетите Византийския манастир на Панагия. Отпътуване за Сидари – считано за едно от най - пленителните места на острова, уникално със своя пясъчен канал образуван от морските води \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Канала на любовта \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Свободно време. Вечеря. Нощувка.

4 ден – 02.01.2012
Закуска. Отпътуване за България. Пристигане в София около 22.00ч.

Настаняване в хотел \\\\\\\\\\\\\\\"PANTOKRATOR\\\\\\\\\\\\\\\" 3 +

     http://www.pantokratorhotel.com


Цени :

     турист настанен в двойна стая - 370 лв;

     трети възрастен в стая с трето или допълнително легло - 310 лв;

     за деца от 2 до 11 год настанени в стая с двама възрастни - 260 лв,


Цената включва:

     Транспорта с лицензиран автобус;

     3 нощувки със закуски;

     2 вечери на шведска маса;

     Празнична новогодишна вечеря в ресторанта на хотела с DJ - вода и вино без лимит;

     медицинска застраховка;

     фериботните такси.


Цената не включва:
Мероприятия посещавани по желание и входни такси за музеи

Допълнителни мероприятия:
1. Обиколка на град Корфу с вход на двореца \\\\\\\\\\\\\\\"Ахилио\\\\\\\\\\\\\\\" : 20 евро – заявява се и се заплаща при крайно плащане на екскурзията в офиса или по банков път.

2. Екскурзия до Палеокастрица и Сидари : 15 евро - заявява се и се заплаща при крайно плащане на екскурзията в офиса или по банков път.

ВНИМАНИЕ!

NovaGodina.BG е сайт от тип табло за оферти и всеки може да публикува на него. Отговорност за коректността на офертите носят единствено техните автори. NovaGodina.BG не носи отговорнст за коректността на офертите. Бъдете бдителни при извършване на плащания. Моля сигнализирайте ни веднага при съмнения за измама.

Kонтакти:
тел: 0886344660
mail: info@novagodina.bg
© 2007 ВЕТОЛА ЕООД, Всички права запазени

Допълнителна информация за дадена оферта:
Mоля свържете се със съответния туроператор, чийто контактите можете да видите, като кликнете върху съответната офертата