Оферта за Нова година в ANGELO - ПРАГА

Празнувайте Нова Година в ANGELO, ПРАГА. 3 нощувки 3 закуски само за 364 лв.
Изтекла оферта!
Оферта
нощувки 3
звезди 4
общо вечери 0
празнична вечеря
закуски 3
басейн
 
цена 364 лв.
Конакти
агенция: FANTASY TRAVEL
тел.: 02/484 05 10
email: info@fantasy-travel.eu

Допълнителна информация:

Период 30.12.2010   - 02.01.2011

Пакетна цена:   364 Евро

Да откриеш Прага – това означава да признаеш, че си подвластен на незабравимата й аура, на оживеното многообразие, на хармоничното и необикновено съчетание между старинност и модерен живот.
Четвъртък 30.12.2009 -   Среща на Терминал 2 в 6.20 сутринта. Директен полет София - Прага в 08.20 ч. с чешките авиолинии.    Пристигане на летище Ружине в 09.15 часа. Трансфер. Настаняване в хотел Angelo 4*. Свободно време. По желание – самостоятелно посещение на пивоварна „Старопрамен”, където ще се запознаете с технологията на производство и ще дегустирате известната чешка бира. По желание фолклрона вечеря. Нощувка.
Петък 31.12.2009 - Закуска. Пешеходна обиколка на Златна Прага с екскурзовод на български език, с разглеждане на Храдчани, Кралският дворец   “Пражки храд” – един от символите на Бохемия и седалище на   Парламента, комплекс от Дворци, Базилики, кули и градини, красивата готическа Катедрала “Свети Вит”, Карловият мост, Старе место и Площад “Старе намести” с Паметника на Ян Хус и Часовника с фигурките от ХIV век с новогодишния базар, златната уличка с дома на Кафка, Църквата “Мала страна”, Нове место. Следобяд свободно време за разходка в централната част на града или пазаруване на новогодишни подаръци. Вечерта по желание Празнична Новогодишна вечеря. Нощувка.
Събота 01.01.2010 - Честита Нова 2010 Година. Късна закуска. Свободно време в центъра на Прага с възможност за разходка, необходимо е ползването на градски транспорт или половиндневна екскурзия с автобус и екскурзовод на български език до готическия замък Карлщайн – построен, като хранилище на кралската съкровищница. Нощувка.
Неделя 02.01.2010 - Закуска. Освобождаване на хотела до обяд. Багажа се оставя за съхранение на рецепцията. Свободно време в центъра на Прага с възможност за посещение на Пражката картинна галерия, Музея на Сметана или Музея на Алфонс Муха - необходимо е ползване на градски транспорт. В 17.00 трансфер от хотела до летището. В 20.10 ч. директен полет Прага   - София. Пристигане на Терминал 2 в 23.00 часа.
1.Пакетната цена включва:
• 3 нощувки със закуски в хотел Angelo 4* (http://www.angelohotel.com/) в Прага;
• Самолетен билет София – Прага – София с Чешките авиолинии
• Трансфер летище   - хотел – летище
• Пешеходна панорамна обиколка на Прага с ексурзовод на български език
• медицинска застраховка „Aсистанс” с покритие 10 000 Евро

2.Пакетнета цена не включва:
• входните такси за обектите – за тях са необходими около 30 евро;
• Празнична Новогодишна вечеря   79    Евро с включени напитки
• Летищни такси в размер на 97 Евро към 01.10.2010
• половинднвена ексурзия до замъка Карлщайн – при мин. 15 туристи 32 Евро. Входната такса за замъка е 14 Евро и се заплаща отделно в България.
• фолклорна вечеря при група мин 15 човека – 32 евро, без включен трансфер
• градски транспорт: 20 CZK (еднопосочен билет), 80 CZK (карта за 24 часа)
• разходи от личен характер
    
3.   Доплащане за единична стая    155 Евро
4.   Необходими документи:
• лична карта или валиден международен паспорт
• За деца под 18 год. В случай, че не пътуват с двамата родители – нотариално заверена родителска декларация, представена в оригинал на българската граница
5. Начин на плащане: - при записване 50% депозит от пакетната цена, доплащане на остатъка от сумата   до 10 ноември.
6. Полезна информация:
• Всички музей в Чехия са затворени на 01.01.2010 г.
• За осъществяването   на   половиндневната екскурзия до Карлщайн   е необходимо да я заявите още при сключването на договора за организирано пътуване, тъй като реализирането и е свързано с предварителна резервация
Информация за хотела: част от веригата Vienna International.
http://www.angelohotel.com/
Локация: Дизайнерски делукс хотел в непосредствена близост до Мала страна. Разположен в новия комплекс „Андел Сити”, заобиколен от пешеходни зони с кафенета, ресторанти, мултиплекс център и много магазини. Най-големия шопинг център в Прага е на пешеходно   разстояние. Отлични транспортни връзки - спирка на метро Андел, на около 100 м от хотела. За около 5 минути се достига с метро до площад Венцеслас. Спирка на автобуси и трамваи на около 50 метра от хотела. На пешеходно разстоняние от историческия център.
В хотела:163 стилни и модерни двойни – разширени стаи, раположени на седем етажа, с дискретна и модерна мебелировка, която подчертава характерните за хотела цветове жълто и червено, снабдени с последните най-съвременни технологии CD/DVD, сателитна телевизия, плазмен TV,   индивидуален климатик, мини-бар, възможност за ежедневно приготвяне на кафе и чай в стаята, сейф, две директни телефонни връзки, платен високоскоростен кабелен интернет достъп, отделени със стъклена преграда вана и душ-кабина, сешоар, отопляем под в банята. Безплатен кабелен интернет в бизнес центъра на хотела.
Допълнителни платени услуги : сауна и парна баня, фитнес, солариум, Spa & Wellness, масаж.
Меню на Новогодишната празнична гала вечеря:
Посрещане за   „Добре дошли” с чаша шампанско от Бохемия
Ордьовър: пастет от гъши дроб и рибен мус, колбаси, сьомга в сос, суши, яйца със зеленчуци на грил и козе сирене, риба тон с гарнитура от твърдо сварени яйца и хайвер от сьомга, резанчета прошуто, гарнирани с пъпеш медена роса, патица   със сос от боровинки и франзела. Моцарела с домати и песто от босилек . Голямо разнообразие от пресни плодове и   дресинг.
Основно ястие: супа от праз и картофи с чеснови крутончета и сирене пармезан, пушен свински бут с портокал, пилешки гърдички на грил с диви горски гъби, бекон и сос Марсала, пържола от говеждо филе с лук и чесън в сос от червено вино, свинско филе със сос от горчица и тиквички , сьомга на скара & бяла риба с лимон, зеленчуков щрудел с кус кус Маракеш , печени картофи, жасминов ориз, моркови с краве масло, зелен боб, спанак и запържени в лук домати и чушки.
Десерт: маскарпоне с круша, джинджифил и крем , крем брюле с цитруси , ванилов крем с пресни плодове , профитероли с карамел , шоколадов мус с горски плодове, петифури и мини тарталети с плодове и шоколад , плодова салата , южнобохемски сирена с целина и грозде, крем карамел
Напитки: Вино - Мюлер Тургау и Frankovka, различни безалкохолни напитки, бира - Pilsner Urquell, Budvar, Radegast 0,33 L, тост с чаша пенливо вино в полунщ, кафе или чай
За контакти: ФЕНТАЗИ ТРАВЕЛ, пл.Македония 1, тел. 484 05 10   , www.fantasy-travel.eu

ВНИМАНИЕ!

NovaGodina.BG е сайт от тип табло за оферти и всеки може да публикува на него. Отговорност за коректността на офертите носят единствено техните автори. NovaGodina.BG не носи отговорнст за коректността на офертите. Бъдете бдителни при извършване на плащания. Моля сигнализирайте ни веднага при съмнения за измама.

Kонтакти:
тел: 0886344660
mail: info@novagodina.bg
© 2007 ВЕТОЛА ЕООД, Всички права запазени

Допълнителна информация за дадена оферта:
Mоля свържете се със съответния туроператор, чийто контактите можете да видите, като кликнете върху съответната офертата